УФ Друк

Час не стоїть на місці. Від початку нашої роботи в сфері Оперативної Поліграфії та Рекламно-Сувенірної Продукції з’явились нові матеріали для друку,  а з ними і нові побажання наших Замовників. Щоб рухатись в ногу з часом, не втрачаючи якості і швидкості виконання робіт весною 2019 року ми ввели в експлуатацію Планшетний УФ Принтер. Ось що про УФ Друк каже Вікіпедія:

Друк ультрафіолетовими чорнилами — новий напрямок у застосуванні друкованої продукції.

УФ-технологія дозволяє друкувати як на рулонних, так і на твердих листових матеріалах, таких як стінові та стельові панелі, композитні матеріали, керамічна плитка, коркове покриття, лінолеум, килимове покриття, дерево, ДВП, ДСП, оргскло і скло, шпалери, полотно, тканина, картон і папір, плівка, пластик і ПВХ, металеві поверхні і багато іншого.

Принцип цього виду друку заснований на спеціальних рідких чорнилах, які, при впливі на них ультрафіолетового випромінювання, полімеризуються і переходять в твердий стан. Барвник не вбирається в матеріал, залишаючись на його поверхні, що забезпечує яскраві та насичені кольори. Полімеризовані таким чином чорнила мають високу стійкість до факторів зовнішнього впливу, вони не вицвітають і не розчиняються у воді і розчинниках. Крім того, чорнила мають високу покривну, або низьку прозорість, що дозволяє отримувати насичені та яскраві зображення, що працюють на просвіт.

Тобто цей метод друку дозволяє друкувати практично на будь-якій поверхні. Максимальний розмір для нашого принтера – 900*600 мм, максимальна висота предметів придатних для друку – 10 см. У розділі УФ ДРУК на нашому сайті приведені предмети і матеріали з якими ми вже працювали. Враховуючи величезний обсяг матеріалів придатних для друку ми не зупиняємося і будемо розширювати цей список.