РЕКЛАМНО-СУВЕНІРНА ПРОДУКЦІЯ

Підприємство розвивалося і як наслідок з’явився ще один напрямок нашої роботи – виготовлення Рекламно-Сувенірної Продукції. Повний перелік реалізованих задумів наших Замовників важко перерахувати. У розділі «Рекламно-Сувенірна Продукція» на нашому сайті ми спробували відобразити основні групи замовлень. Але дуже часто Клієнти звертаються з незвичними, але дуже цікавими, завданнями. Тому я розповім про методи нанесення які використовуються у виготовленні Рекламно-Сувенірної Продукції.

Перший метод який був опанований спеціалістами підприємства – сублімаційний друк. За допомогою цього метода зображення можна наносити на чашки, пазли, метал (бейджі на магніті, різноманітні дипломи, подяки, сертифікати), тарілки, текстиль (прапорці, мішечки, вимпели, футболки, килимки для миші, пазли).  Предмети на які здійснюється нанесення повинні мати спеціальне покриття щоб чорнило могло там закріпитися. Крім цього вони повинні витримувати високі температури, бо для якісного перенесення потрібна певна температура і тиск. Але ж існують багато предметів на які хотілось би нанести зображення а вони «бояться» високих температур. Що ж робити?

Для вирішення цієї задачі ми використовуємо метод «холодної» деколі.  Він дозволяє наносити зображення на тверді поверхні тиражами від 1 штуки. Цей метод не потребує участі температур у своєму процесі і займає певне місце у виробництві Рекламно-Сувенірної Продукції.

Наступним кроком у розвитку цього напрямку стало нанесення зображень на різноманітний текстиль. Футболки, поло, бейсболки, халати, спецодяг, спортивна форма – це далеко не весь перелік одягу з яким ми працюємо. Логотипи, номери та прізвища, назви торгових марок і просто прикольні написи – все це ми вирізаємо з плівок і наносимо на готові вироби (знову ж таки під температурою і тиском). Нанесене таким методом зображення тримається дуже міцно.

Всі роботи по виготовленню  Рекламно-Сувенірної Продукції виконуються на власному обладнанні, що дозволяє нам завжди дотримуватись заявлених строків виконання робіт. Виконуємо як корпоративні замовлення, так і продукцію по індивідуальним побажанням.

Час не стоїть на місці. Від початку нашої роботи в сфері Оперативної Поліграфії та Рекламно-Сувенірної Продукції з’явились нові матеріали для друку,  а з ними і нові побажання наших Замовників. Щоб рухатись в ногу з часом, не втрачаючи якості і швидкості виконання робіт весною 2019 року ми ввели в експлуатацію Планшетний УФ Принтер. Ось що про УФ Друк каже Вікіпедія:

Друк ультрафіолетовими чорнилами — новий напрямок у застосуванні друкованої продукції.

УФ-технологія дозволяє друкувати як на рулонних, так і на твердих листових матеріалах, таких як стінові та стельові панелі, композитні матеріали, керамічна плитка, коркове покриття, лінолеум, килимове покриття, дерево, ДВПДСПоргскло і склошпалери, полотно, тканинакартон і папір, плівка, пластик і ПВХметалеві поверхні і багато іншого.

Принцип цього виду друку заснований на спеціальних рідких чорнилах, які, при впливі на них ультрафіолетового випромінюванняполімеризуються і переходять в твердий станБарвник не вбирається в матеріал, залишаючись на його поверхні, що забезпечує яскраві та насичені кольори. Полімеризовані таким чином чорнила мають високу стійкість до факторів зовнішнього впливу, вони не вицвітають і не розчиняються у воді і розчинниках. Крім того, чорнила мають високу покривну, або низьку прозорість, що дозволяє отримувати насичені та яскраві зображення, що працюють на просвіт.

Тобто цей метод друку дозволяє друкувати практично на будь-якій поверхні. Максимальний розмір для нашого принтера – 900*600 мм, максимальна висота предметів придатних для друку – 10 см. У розділі УФ ДРУК на нашому сайті приведені предмети і матеріали з якими ми вже працювали. Враховуючи величезний обсяг матеріалів придатних для друку ми не зупиняємося і будемо розширювати цей список.

В планах по розширенню послуг є ще декілька цікавих новинок:

  • принтер для друку фольгою (без виготовлення кліше, можливі тиражі від 1 екземпляра);
  • принтер для друку по металу (гравіювання);
  • принтер для лазерного гравіювання.