ВСТАНОВЛЕННЯ СБПЧ

Встановлення СБПЧ (Система безперервної подачі чорнила) для струменевих принтерів та БФП – виконуємо встановлення СБПЧ для принтерів та БФП присутніх на ринку України: встановлення СБПЧ для принтерів та БФП CANON, встановлення СБПЧ для принтерів та БФП EPSON. Система створена для того, щоб економити на друку. Це пристрій допомагає з платити а кожен відбиток менше.

СБПЧ стане прекрасним придбанням для поліграфічних центрів, рекламних агентств, офісу і дому. Така технологія надзвичайно вигідна, тому і користується величезною популярністю. Система неперервної подачі чорнил може встановлюватися на багатофункціональні пристрої, принтери і плоттери. Встановлення СБПЧ проводить спеціаліст з досвідом роботи 18 років по ремонту струменевих принтерів. Обслуговуємо принтери по системі "двері-двері". Обслуговуємо принтери в сервісному центрі.

Проводимо профілактичне обслуговування механічної складової принтерів. Заміна чіпів. Встановлення СБПЧ. Обслуговування СБПЧ. Після профілактичного обслуговування принтери обов’язково тестуються на якість друку.