РИЗОГРАФИ

Ремонт і сервісне обслуговування різографів. На сьогоднішній день різограф є невід'ємною частиною в будь-якій друкарні або копі-центрі. Володіючи високою швидкістю друку і захмарно низькою вартістю відбитку, різограф справляється з покладеними завданнями і є відмінним бізнес-продуктом.

Для тиражів до 5 000 копій різограф характеризується відносно високою оперативністю, продуктивністю, надійністю, та економічною ефективністю друку. Різограф — простий в налаштуванні, користуванні, обслуговуванні та ремонті пристрій, який переважно використовується для друку різноманітних видів поліграфічної продукції (бланків, листівок, брошур, буклетів, афіш, книг тощо) невеликими поліграфічними фірмами. Невеликі габарити і вага (від 50 до 170 кг) дозволяють використовувати різографи як офісні принтери в компаніях, установах, організаціях, навчальних закладах, де існує значна потреба в тиражуванні. Ресурс роботи різографів при належному технічному обслуговуванні може досягати і перевищувати 10 млн фарбовідбитків.

У порівняння з копіювальними апаратами, різографи мають ряд привілеїв- вони здатні працювати без перегрівів і технологічних перерв, не мають шкідливих викидів, тим самим не завдаючи шкоди здоров'ю і навколишньому середовищу. А також є обладнанням з низьким енергоспоживанням, так як не використовують нагрівальних елементів.