СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

Підприємство «Прінт Плюс» це найбільший сервісний центр з заправки картриджів та ремонту оргтехніки у Вінницькій області. У складі сервісного центру з заправки картриджів та ремонту оргтехніки три сервісних інженера, два техніка, менеджер з комплектуючих та витратних матеріалів, менеджер по роботі з Замовниками, працівник логістичної служби, керівник сервісного центру.

Спеціалісти сервісного центру з заправки картриджів та ремонту оргтехніки виконують наступні види робіт та послуг:

 • Заправка картриджів лазерних принтерів та БФП – для всіх моделей принтерів присутніх на ринку України: заправка картриджів CANON, заправка картриджів HP, заправка картриджів SAMSUNG, заправка картриджів XEROX, заправка картриджів BROTHER. Більше 30 моделей принтерів для тестування картриджів. Спеціалісти з досвідом роботи від 3 до 18 років по заправці картриджів для лазерних принтерів. Заправляємо картриджі в офісі Замовника. Доставляємо картриджі по системі «двері-двері». Заправляємо картриджі в сервісному центрі. Надаємо підмінні картриджі. Для заправки картриджів лазерних принтерів використовуємо тонер одного зі світових лідерів у виробництві витратних матеріалів – фірми KATUN. Засипається вага тонера рекомендована виробником оригінальних картриджів. В процесі заправки картриджів лазерних принтерів використовується станція для очистки картриджів лазерних принтерів, компресор з високим тиском повітря, сервісні пилососи та інші інструменти, що дозволяють отримувати відмінну якість при виконанні робіт. Після заправки картриджі обов’язково тестуються на якість друку.  Разом з тестовим листом картриджі запаковуються у світлонепроникний пакет.
 • Відновлення картриджів лазерних принтерів та БФП – для всіх моделей принтерів присутніх на ринку України: відновлення картриджів CANON, відновлення картриджів HP, відновлення картриджів SAMSUNG, відновлення картриджів XEROX, відновлення картриджів BROTHER. Більше 30 моделей принтерів для тестування картриджів. Спеціалісти з досвідом роботи від 3 до 18 років по відновленню картриджів для лазерних принтерів. Відновлюємо картриджі в офісі Замовника. Доставляємо картриджі по системі «двері-двері». Відновлюємо картриджі в сервісному центрі. Надаємо підмінні картриджі. Для заправки картриджів лазерних принтерів використовуємо тонер одного зі світових лідерів у виробництві витратних матеріалів – фірми KATUN.  Фотоциліндри MK imaging та ракелі Delacamp що встановлюються в картриджі при відновленні дають відмінні результати по якості друку. Засипається вага тонера рекомендована виробником оригінальних картриджів. В процесі відновлення картриджів лазерних принтерів використовується станція для очистки картриджів лазерних принтерів, компресор з високим тиском повітря, сервісні пилососи та інші інструменти, що дозволяють отримувати відмінну якість при виконанні робіт. Після відновлення картриджі обов’язково тестуються на якість друку.  Разом з тестовим листом картриджі запаковуються у світлонепроникний пакет.
 • Ремонт картриджів лазерних принтерів та БФП – для всіх моделей принтерів присутніх на ринку України: ремонт картриджів CANON, ремонт картриджів HP, ремонт картриджів SAMSUNG, ремонт картриджів XEROX, ремонт картриджів BROTHER. Більше 30 моделей принтерів для тестування картриджів. Спеціалісти з досвідом роботи від 3 до 18 років по ремонту картриджів для лазерних принтерів. Ремонтуємо картриджі в офісі Замовника. Доставляємо картриджі по системі «двері-двері». Ремонтуємо картриджі в сервісному центрі. Надаємо підмінні картриджі. Для ремонту картриджів лазерних принтерів використовуємо комплектуючі лідерів – фірм KATUN, MK imaging, Delacamp. Проводимо: заміну валу магнітного, заміну валу первинного заряду, заміну втулок валу магнітного, заміну втулок валу первинного заряду.  В процесі ремонту картриджів лазерних принтерів використовується станція для очистки картриджів лазерних принтерів, компресор з високим тиском повітря, сервісні пилососи та інші інструменти, що дозволяють отримувати відмінну якість при виконанні робіт. Після ремонту картриджі обов’язково тестуються на якість друку.  Разом з тестовим листом картриджі запаковуються у світлонепроникний пакет.
 • Заправка картриджів струменевих принтерів та БФП – для всіх моделей принтерів присутніх на ринку України що підлягають заправці: заправка картриджів CANON, заправка картриджів HP, заправка картриджів SAMSUNG, заправка картриджів XEROX, заправка картриджів BROTHER. Роботи по заправці проводить спеціаліст з досвідом роботи 18 років по заправці картриджів для принтерів. Заправляємо картриджі тільки в сервісному центрі. Для заправки картриджів струменевих принтерів використовуємо чорнило популярних брендів.
 • Ремонт лазерних принтерів та БФП – виконуємо ремонт всіх моделей принтерів присутніх на ринку України: ремонт принтерів CANON, ремонт принтерів HP, ремонт принтерів SAMSUNG, ремонт принтерів XEROX, ремонт принтерів BROTHER. Ремонт проводять спеціалісти з досвідом роботи від 10 до 18 років по ремонту лазерних принтерів. Нескладні ремонти можемо проводити в офісі Замовника. Доставляємо принтери по системі «двері-двері». Ремонтуємо принтери в сервісному центрі. Надаємо підмінні принтери.  Для ремонту лазерних принтерів використовуємо комплектуючі світових лідерів з виробництва комплектуючих. Маємо великий склад комплектуючих та витратних матеріалів. Здійснюємо регулярні поставки для постійної наявності популярних запчастин. Проводимо: заміна термоплівки, заміна резинового валу, заміна шестерень, заміна роліків подачі паперу, заміна роліків відділення  паперу, заміна материнської плати,  заміна блока живлення, перепрошивка чіпів, перепрошивка принтерів.  В процесі ремонту лазерних принтерів використовується станція для очистки лазерних принтерів, компресор з високим тиском повітря, сервісні пилососи та інші інструменти, що дозволяють отримувати відмінну якість при виконанні робіт. Після ремонту принтери обов’язково тестуються на якість друку.
 • Ремонт струменевих принтерів та БФП – виконуємо ремонт всіх моделей принтерів присутніх на ринку України: ремонт принтерів CANON, ремонт принтерів HP, ремонт принтерів EPSON, Ремонт проводить спеціаліст з досвідом роботи 18 років по ремонту струменевих принтерів. Доставляємо принтери по системі «двері-двері». Ремонтуємо принтери в сервісному центрі.  Проводимо ремонти механічної складової принтерів. Заміна чіпів. Встановлення СНПЧ. Обслуговування СНПЧ. Після ремонту принтери обов’язково тестуються на якість друку.
 • Профілактичне обслуговування лазерних принтерів та БФП – виконуємо профілактичне обслуговування всіх моделей принтерів присутніх на ринку України: профілактичне обслуговування принтерів CANON, профілактичне обслуговування принтерів HP, профілактичне обслуговування принтерів SAMSUNG, профілактичне обслуговування принтерів XEROX, профілактичне обслуговування принтерів BROTHER. Профілактичне обслуговування проводять спеціалісти з досвідом роботи від 10 до 18 років по ремонту лазерних принтерів. Профілактичне обслуговування можемо проводити в офісі Замовника. Доставляємо принтери по системі «двері-двері». Обслуговуємо принтери в сервісному центрі. Надаємо підмінні принтери.   Проводимо: очищення та змащення спеціальним мастилом термоплівки, очищення та змащення спеціальним мастилом резинового валу, очищення та змащення спеціальним мастилом шестерень, очищення та змащення спеціальним мастилом роліків подачі паперу, очищення та змащення спеціальним мастилом роліків відділення  паперу, перепрошивка чіпів, перепрошивка принтерів.  В процесі профілактичного обслуговування лазерних принтерів використовується станція для очистки лазерних принтерів, компресор з високим тиском повітря, сервісні пилососи та інші інструменти, що дозволяють отримувати відмінну якість при виконанні робіт. Після ремонту принтери обов’язково тестуються на якість друку.
 • Профілактичне обслуговування струменевих принтерів та БФП – виконуємо профілактичне обслуговування всіх моделей принтерів присутніх на ринку України: профілактичне обслуговування принтерів CANON, профілактичне обслуговування принтерів HP, профілактичне обслуговування принтерів EPSON, Профілактичне обслуговування проводить спеціаліст з досвідом роботи 18 років по ремонту струменевих принтерів. Обслуговуємо принтери по системі «двері-двері». Обслуговуємо принтери в сервісному центрі.  Проводимо профілактичне обслуговування механічної складової принтерів. Заміна чіпів. Встановлення СНПЧ. Обслуговування СНПЧ. Після профілактичного обслуговування принтери обов’язково тестуються на якість друку.
 • Заправка картриджів копіювальних апаратів – для всіх моделей копіювальних апаратів присутніх на ринку України: заправка картриджів копіювальних апаратів CANON, заправка картриджів копіювальних апаратів MINOLTA, заправка картриджів копіювальних апаратів SHARP, заправка картриджів копіювальних апаратів XEROX, заправка картриджів копіювальних апаратів RICOH. Спеціалісти з досвідом роботи від 18 до 25 років по заправці картриджів для копіювальних апаратів. Заправляємо чорні та кольорові моделі. Заправляємо картриджі в офісі Замовника. Доставляємо картриджі по системі «двері-двері». Заправляємо картриджі в сервісному центрі. Для заправки картриджів копіювальних апаратів використовуємо тонер одного зі світових лідерів у виробництві витратних матеріалів – фірми KATUN. Використовується тонер в тубах або засипається вага тонера рекомендована виробником оригінальних картриджів. Після заправки картриджі копіювальних апаратів обов’язково тестуються на якість друку. 
 • Перепрошивка лазерних принтерів та БФП – виконуємо перепрошивку принтерів та БФП: перепрошивка принтерів та БФП SAMSUNG, перепрошивка принтерів та БФП XEROX. Останнім часом виробники принтерів Samsung і Xerox всіляко намагаються захистити свої апарати від заправок. У принтерах встановлений чіп з криптозахистом, тому, без перепрошивки принтера заправка картриджа неможлива. У картриджі спочатку стоїть чіп, який відраховує кількість запрограмованих в ньому копій, потім блокує роботу апарату, і у Вас не залишається іншого варіанту, як піти в магазин і купити новий картридж, який інколи коштує як новий принтер. Але тепер з'явилася можливість заправляти картридж після прошивки принтера. Прошивка апарату робиться один раз і на завжди. Сама прошивка ніяк не впливає на роботу принтера, вона тільки знімає захист від заправки, адже заправка картриджа дозволяє істотно заощадити на друку. Перепрошивку принтерів та БФП проводять спеціалісти з досвідом роботи від 10 до 18 років по ремонту лазерних принтерів. Перелік пристоїв для перепрошивки постійно оновлюється.
 • Заміна чіпів картриджів лазерних принтерів та БФП – виконуємо заміну чіпів картриджів для всіх моделей принтерів присутніх на ринку України: заміна чіпів картриджів для принтерів CANON, заміна чіпів картриджів для принтерів HP, заміна чіпів картриджів для принтерів SAMSUNG, заміна чіпів картриджів для принтерів XEROX, заміна чіпів картриджів для принтерів BROTHER. Заміну чіпів картриджів проводять спеціалісти з досвідом роботи від 10 до 18 років по ремонту лазерних принтерів. Нескладні ремонти можемо проводити в офісі Замовника. Доставляємо принтери по системі «двері-двері». Ремонтуємо принтери в сервісному центрі. Надаємо підмінні принтери.  Для ремонту лазерних принтерів використовуємо комплектуючі світових лідерів з виробництва комплектуючих. Маємо великий склад комплектуючих та витратних матеріалів. Здійснюємо регулярні поставки для постійної наявності популярних запчастин. Проводимо: заміна термоплівки, заміна резинового валу, заміна шестерень, заміна роліків подачі паперу, заміна роліків відділення  паперу, заміна материнської плати,  заміна блока живлення, перепрошивка чіпів, перепрошивка принтерів.  В процесі ремонту лазерних принтерів використовується станція для очистки лазерних принтерів, компресор з високим тиском повітря, сервісні пилососи та інші інструменти, що дозволяють отримувати відмінну якість при виконанні робіт. Після ремонту принтери обов’язково тестуються на якість друку.
 • Встановлення СНПЧ для струменевих принтерів та БФП – виконуємо встановлення СНПЧ для принтерів та БФП присутніх на ринку України: встановлення СНПЧ для принтерів та БФП CANON, встановлення СНПЧ для принтерів та БФП EPSON. Система створена для того, щоб економити на друку. Це пристрій допомагає з платити а кожен відбиток менше. СНПЧ стане прекрасним придбанням для поліграфічних центрів, рекламних агентств, офісу і дому. Така технологія надзвичайно вигідна, тому і користується величезною популярністю. Система неперервної подачі чорнил може встановлюватися на багатофункціональні пристрої, принтери і плоттери. Встановлення СНПЧ  проводить спеціаліст з досвідом роботи 18 років по ремонту струменевих принтерів. Обслуговуємо принтери по системі «двері-двері». Обслуговуємо принтери в сервісному центрі.  Проводимо профілактичне обслуговування механічної складової принтерів. Заміна чіпів. Встановлення СНПЧ. Обслуговування СНПЧ. Після профілактичного обслуговування принтери обов’язково тестуються на якість друку.
 • Ремонт копіювальних апаратів – всіх моделей копіювальних апаратів присутніх на ринку України: ремонт копіювальних апаратів CANON, ремонт копіювальних апаратів MINOLTA, ремонт копіювальних апаратів SHARP, ремонт копіювальних апаратів XEROX, ремонт копіювальних апаратів RICOH. Спеціалісти з досвідом роботи від 18 до 25 років по ремонту копіювальних апаратів. Спеціалісти проходили навчання та сертифіковані сервісним центром «Мінолта Україна». Ремонтуємо чорні та кольорові моделі. Проводимо ремонти в офісі  Замовника. Ремонтуємо копіри в сервісному центрі. Для ремонту копіювальних апаратів використовуємо запасні частини світових лідерів з виробництва комплектуючих. Маємо великий склад комплектуючих та витратних матеріалів. Здійснюємо регулярні поставки для постійної наявності популярних запчастин. Проводимо: Заміна фотоциліндра, заміна ракеля, заміна девелопера, заміна тефлонового валу, заміна резинового валу, заміна шестерень, заміна роліків подачі паперу, заміна роліків відділення  паперу, заміна материнської плати,  заміна блока живлення, перепрошивка чіпів, заміна чіпа. В процесі ремонту копіювальних апаратів використовується станція для очистки, компресор з високим тиском повітря, сервісні пилососи та інші інструменти, що дозволяють отримувати відмінну якість при виконанні робіт. Після ремонту техніка обов’язково тестуються на якість друку.