ЗАПРАВКА КАРТРИДЖІВ

Виробник:
Оберіть виробника
Сторінка 1 із 2

Заправка картриджів лазерних принтерів та БФП – для всіх моделей принтерів присутніх на ринку України: заправка картриджів CANON, заправка картриджів HP, заправка картриджів SAMSUNG, заправка картриджів XEROX, заправка картриджів BROTHER. Більше 30 моделей принтерів для тестування картриджів.

Спеціалісти з досвідом роботи від 3 до 18 років по заправці картриджів для лазерних принтерів. Заправляємо картриджі в офісі Замовника. Доставляємо картриджі по системі "двері-двері". Заправляємо картриджі в сервісному центрі. Надаємо підмінні картриджі. Для заправки картриджів лазерних принтерів використовуємо тонер одного зі світових лідерів у виробництві витратних матеріалів – фірми KATUN. Засипається вага тонера рекомендована виробником оригінальних картриджів.

В процесі заправки картриджів лазерних принтерів використовується станція для очистки картриджів лазерних принтерів, компресор з високим тиском повітря, сервісні пилососи та інші інструменти, що дозволяють отримувати відмінну якість при виконанні робіт. Після заправки картриджі обов’язково тестуються на якість друку. Разом з тестовим листом картриджі запаковуються у світлонепроникний пакет.