ВІДНОВЛЕННЯ КАРТРИДЖІВ

Виробник:
Оберіть виробника
Сторінка 1 із 2

Відновлення картриджів лазерних принтерів та БФП – для всіх моделей принтерів присутніх на ринку України: відновлення картриджів CANON, відновлення картриджів HP, відновлення картриджів SAMSUNG, відновлення картриджів XEROX, відновлення картриджів BROTHER. Більше 30 моделей принтерів для тестування картриджів. Спеціалісти з досвідом роботи від 3 до 18 років по відновленню картриджів для лазерних принтерів. Відновлюємо картриджі в офісі Замовника.

Доставляємо картриджі по системі "двері-двері". Відновлюємо картриджі в сервісному центрі. Надаємо підмінні картриджі. Для заправки картриджів лазерних принтерів використовуємо тонер одного зі світових лідерів у виробництві витратних матеріалів – фірми KATUN. Фотоциліндри MK imaging та ракелі Delacamp що встановлюються в картриджі при відновленні дають відмінні результати по якості друку. Засипається вага тонера рекомендована виробником оригінальних картриджів.

В процесі відновлення картриджів лазерних принтерів використовується станція для очистки картриджів лазерних принтерів, компресор з високим тиском повітря, сервісні пилососи та інші інструменти, що дозволяють отримувати відмінну якість при виконанні робіт. Після відновлення картриджі обов’язково тестуються на якість друку. Разом з тестовим листом картриджі запаковуються у світлонепроникний пакет.