ЛАЗЕРНІ ПРИНТЕРИ ТА БФП

Ремонт і сервісне обслуговування лазерних принтерів та БФП – виконуємо ремонт всіх моделей принтерів присутніх на ринку України: CANON, HP, XEROX, SAMSUNG, BROTHER.

Роботу проводять спеціалісти з досвідом роботи від 10 до 18 років по ремонту лазерних принтерів. Нескладні ремонти можемо проводити в офісі Замовника. Доставляємо принтери по системі "двері-двері". Ремонтуємо принтери в сервісному центрі. Надаємо підмінні принтери.

Для ремонту лазерних принтерів використовуємо комплектуючі світових лідерів з виробництва комплектуючих. Маємо великий склад комплектуючих та витратних матеріалів. Здійснюємо регулярні поставки для постійної наявності популярних запчастин.

Проводимо: заміна термоплівки, заміна резинового валу, заміна шестерень, заміна роліків подачі паперу, заміна роліків відділення паперу, заміна материнської плати, заміна блока живлення, перепрошивка чіпів, перепрошивка принтерів.

В процесі ремонту лазерних принтерів використовується станція для очистки лазерних принтерів, компресор з високим тиском повітря, сервісні пилососи та інші інструменти, що дозволяють отримувати відмінну якість при виконанні робіт. Після ремонту принтери обов’язково тестуються на якість друку.