КОПІРИ

Ремонт і сервісне обслуговування копіювальних апаратів – всіх моделей копіювальних апаратів присутніх на ринку України: ремонт копіювальних апаратів CANON, ремонт копіювальних апаратів MINOLTA, ремонт копіювальних апаратів SHARP, ремонт копіювальних апаратів XEROX, ремонт копіювальних апаратів RICOH.

Спеціалісти з досвідом роботи від 18 до 25 років по ремонту копіювальних апаратів. Спеціалісти проходили навчання та сертифіковані сервісним центром "Мінолта Україна". Ремонтуємо чорні та кольорові моделі. Проводимо ремонти в офісі Замовника. Ремонтуємо копіри в сервісному центрі.

Для ремонту копіювальних апаратів використовуємо запасні частини світових лідерів з виробництва комплектуючих. Маємо великий склад комплектуючих та витратних матеріалів. Здійснюємо регулярні поставки для постійної наявності популярних запчастин. Проводимо: Заміна фотоциліндра, заміна ракеля, заміна девелопера, заміна тефлонового валу, заміна резинового валу, заміна шестерень, заміна роліків подачі паперу, заміна роліків відділення паперу, заміна материнської плати, заміна блока живлення, перепрошивка чіпів, заміна чіпа. В процесі ремонту копіювальних апаратів використовується станція для очистки, компресор з високим тиском повітря, сервісні пилососи та інші інструменти, що дозволяють отримувати відмінну якість при виконанні робіт. Після ремонту техніка обов’язково тестуються на якість друку.