ПЕРЕЗАПРАВЛЯЄМІ КАРТРИДЖІ

Комплекти перезаправних картриджів (КПК) - це спеціально розроблені картриджі багаторазового використання. Вони відмінно підходять для експлуатації  як вдома, так і в офісі.

Перезаправні картриджі зберігають стандартні норми витрати чорнила, позбавляючи користувача від необхідності покупки дорогих картриджів. В результаті витратна складова друку зводиться до вартості витрачених чорнила. Більш того, якщо виходити з стандартних  витрат чорнила в 1 - 1,5 мл на фотографію формату А4 , то розрахункова вартість кольорового друку з використанням КПК нижче вартості лазерного друку. 

Кожен картридж являє собою порожню ємність зі спеціальним отвором для заправки чорнила. Установка перезаправних картриджів нічим не відрізняється від установки оригінальних картриджів, тому Ви зможете провести її самостійно. Цей процес не вимагає конструктивних змін у принтері. При коректному використанні такі картриджі можуть прослужити довше ресурсу самого принтера.

Перезаправні картриджі знижують собівартість друку в 20-30 разів!

Ми продаєм та встановлюєм перезаправні картриджі виробництва WWM, відомого українського виробника. Звертайтесь в наш сервісний центр.