ЧОРНИЛО

Виробник:
Оберіть виробника

Сьогодні все більше людей стали захоплюватися фотографією. Є професіонали, а є новачки, які тільки нещодавно відкрили для себе це мистецтво. Однак не цей факт відіграє важливу роль, головне, як виглядає ваше фото на папері. У цьому випадку слід приділити особливу увагу вибору барвника для фотопринтера. Фото-чорнило для принтерів CANON, HP, EPSON - це чорнило на водній основі. У її складі немає твердих частинок, що робить фотографії барвистими і насиченими.

З роздруківкою важливих договорів і документів добре справляеться пігментна фарба для заправки картріджів. До складу таких чорнил навпаки входять тверді частинки, так званий пігмент (дрібні крихти барвника). Завдяки пігментним чорнилам текстові документи виходять дуже чіткими, до того ж така фарба забезпечить довговічність збереження роздруківки.

Сублімація фарби розроблена спеціально для друку на термоплівці. За допомогою таких чорнил виготовляється сувенірна та подарункова продукція. Наприклад, такі чорнила дозволять прикрасити найпростішу футболку цікавим зображенням. Фотографії на чашках, келихах або кепках - все це доступно з сублімаційними чорнилами для принтера EPSON.

Ми допоможемо підібрати вам фарбу для вашого друкувального пристрою, яка відповідатиме всім вимогам замовника. В основному при покупці принтера рідко хто задається питанням, які чорнила були заправлені в картридж.

Проблема з`являється вже після деякого часу після початку експлуатації принтера або при необхідності заправки і заміни картриджа. У нас ви зможете замовити фарбу для принтера відомих і перевірених виробників WWM, Lomond, ColorWay та інших. А якщо виникнуть питання, що стосуються її підбору, звертайтеся до наc онлайн, по телефону або іншим зручним способом.