ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ СТРУМЕНЕВИХ ПРИНТЕРІВ

Струменеві принтери відмінно підійдуть для домашнього використання. Вони практичні і мають невеликі габарити. Тому Вам не доведеться ламати голову, куди ж розмістити друкуючий принтер. За вартістю кольорового друку струменеві принтери, безумовно, виграють в порівнянні з лазерними. І, як правило, вартість струменевого БФП або принтера на порядок дешевше, ніж лазерного пристрою.

Ціна струменевого принтера безпосередньо залежить від кількості представлених в ньому кольорів. У сучасних моделях найчастіше використовуються чотири основні кольори: маджента (Magenta), блакитний (Cyan), жовтий (Yellow) і чорний (Black). Для друку документів цього набору цілком достатньо.

Для друку фотографій є шестикольорові принтери. З їх допомогою можна отримати максимальну якість передачі кольору. Чорнило добре змішується між собою. Це забезпечує плавні переходи відтінків і точну передачу кольору.

Переваги струменевого друку:

  • високий дозвіл друку;
  • відмінний фотодрук;
  • оптимальна ціна пристроїв;
  • невеликі габарити пристроїв.

Недоліки струменевого друку:

  • порівняно висока вартість витратних матеріалів;
  • ризик засихання друкуючої головки при тривалому простої.

У нас Ви може підібрати і купити витратні матеріали для повсякденного струменевого друку, такі як: чорнила для принтерів WWM та Lomond, фотопапір WWM та Lomond, оригінальні та ліцензійні картриджі для принтера, системи безперервної подачі чорнила (СБПЧ) WWM і перезаправні картриджі WWM.