ВАЛИ

Для того щоб багатофункціональні пристрої, сканери, принтери та копіювальні апарати були надійними в експлуатації та працювали належним чином, необхідно використовувати для їх обслуговування якісні витратні матеріали.
Гумові (притискні) вали. Використовуються у лазерних принтерах і дозволяють сформувати чітке зображення без дефектів. Заміна гумового валу потрібна при появі пропусків, нерівномірності друку, зникненню чіткості та яскравості, втраті еластичності валику.

Тефлонові вали. Потрібні для відбитка тонера на папері або іншому носії. Перегрівання принтеру або копіювального апарату, нечітке змазане зображення сигналізує про необхідність заміни тефлонового валу.
Вали магнітні. Це металева трубка, всередині якої розміщується магнітний нерухомий сердечник. При заправці картриджа за допомогою магнітного валу тонер з бункера переміщується на фотобарабан.

Вали первинного заряду. Це деталь картриджа для лазерного принтера, яка рівномірно притискається  до поверхні фотобарабану та передає йому однорідний негативний заряд. Вал виконаний з металу з нанесенням шару струмопровідної гуми або поролону. Заміна валу потрібна при появі різних дефектів при друку, наприклад: сірий фон, випадкові точки на папері, повторне зображення і т. п.

Пропонуємо широкий асортимент валів за доступними цінами.