ТОНЕР

Тонером називається хімічний легкоплавкий дрібнодисперсний порошок, що виготовляється при дотриманні особливих лабораторних умов. При цьому використовуються спеціальні матеріали: фарбувальні пігменти, що закріплюють добавки і т.д. Використовують тонер в спеціально призначених для цього картриджах, якими можуть комплектуватися не тільки лазерні принтери, але також МФУ і копіювальні апарати. Саме цей барвник (мається на увазі його власне якість) відповідає за формування якісного зображення на паперовому носії. Фарба наноситися на оптичний блок (фотобарабан), після чого переноситься на папір у вигляді зображення або друкованого тексту.

Серед офісних користувачів великою популярністю користуються лазерні принтери, тонери для яких обійдуться не так вже й дорого. Лазерне обладнання створює відбиток за допомогою джерела світла, блоку закріплення, фотобарабана і фарбувального порошку. Такі відбитки термо- і вологостійкіскі, не вицвітають і не стираються. Багато в чому це можливо завдяки застосуванню єлектрографічного друку.
Головне - правильно підібрати тонер для своєї моделі друкованого пристрою.

Пропонуємо оригінальний та сумісний тонер для лазерних принтерів Hewlett Packard, Epson, Canon, Mіnolta, Samsung та ін.

Замовити тонер для принтера ви можете у нас, вибравши серед широкого асортименту той тип барвника, який відповідає типу та моделі вашого принтера. Оформити покупку ви можете в нашому сервісному центрі, в режимі онлайн або по телефону. Якщо у вас є які-небудь питання, що стосуються вибору тонера, задати їх ви можете нашим менеджерам по телефону.