ТЕРМОПЛІВКИ

Термоплівки- це важливий елемент вузла високотемпературного закріплення лазерного пристрою. Основним завданням термоплівки є фіксація тексту або зображення на папері. Заміна потрібна у разі виникнення зовнішніх дефектів, таких як зміщення тексту, смуги, плями, а також застрягання паперу або поява зім’ятих аркушів.

В основному, термоплівка лазерного принтера пошкоджується в результаті попадання всередину друкувального пристрою сторонніх предметів. Проводити огляд лазерного принтера на предмет працездатності термоплівки потрібно, як мінімум, 1 раз на місяць. Таким чином  ви гарантуєте виняткову його роботу без будь-яких збоїв. Це можуть бути і дрібні частинки паперу, пил, скоби від степлера і інші дрібні частинки. В результаті механічної несправності даної комплектуючої в принтері може застрявати папір, друк буде відбуватися повільно, або зображення на папері вийде розмазаним або кривим. Щоб такого не відбувалося, рекомендується купити термопленку для принтера.

Зверніть увагу, що термоплівку вибирати потрібно в залежності від щільності матеріалу для друку. З оптимальною термоплівкою вийде висока якість друку, яка буде відповідати оригінальному пристрою.