КАРТРИДЖІ ОРИГІНАЛЬНІ

Тонер-картридж бере безпосередню участь в процесі друку а, іншими словами, без нього неможливо нічого надрукувати. Як правильно обрати картридж? Для того, щоб купити лазерний картридж і не помилитися з вибором, треба знати модель вашого пристрою або модель самого картриджа.

При виборі варто враховувати, що саме ви плануєте друкувати - накладні, тексти, квитанції, іншими словами - тексти з високою вимогою до якості або чорнові. Перед покупкою сформулюйте для себе, що для вас найбільш важливо при покупці - вартість, якість відбитків, можливість подальшої заправки картриджа. Це допоможе вам підібрати картридж під ваші потреби.

Важливо знати, що лазерні картриджі застосовуються виключно в пристроях з лазерним друком і надалі заправляються тільки тонером. Зображення формується за допомогою лазерного променя, потім переноситися на папір. Лазерні принтери люблять і купують не тільки для офісу, але і для дому, основна перевага це те - що немає ризиків висихання, так як з порошком нічого не відбувається.

Пропонуємо оригінальні картриджі для лазерних принтерів виробництва HP, Canon, Samsung, Xerox та інші.