ФОТОЦИЛІНДРИ

Без цієї важливої ​​деталі неможливо сформувати зображення на папері в ході лазерного друку. У більшості принтерів фотобарабан об'єднаний з картриджем, в якому розміщується бункер для тонера. Фотобарабан - це порожній циліндр, зроблений з металу і покритий декількома шарами спеціальних речовин.

Електричне поле заряджає поверхню фотобарабана, при цьому частки тонера відштовхуються. Відбувається засвічення фотобарабана, при цьому засвічені ділянки (наприклад, літери шрифту) притягують частинки порошку. На поверхні формується зображення, яке потім передається на папір, а барабан одночасно розряджається і готовий до виробництва наступної копії.

Якщо фотобарабан вбудований в картридж, він буде служити, поки ваш картридж не віддрукує певну кількість копій, від 2 до 10 тисяч. Як правило, це можна визначити за кількістю заправок картриджа - зазвичай 3-4 заправки. Внаслідок природного зносу поверхня барабана приходить в непридатність, залишаючи на папері смуги. Проблему можна вирішити, замінивши фотобарабан. В результаті у вас буде відновлений картридж, який впевнено пропрацює ще протягом декількох заправок.

Будьте обережні при заміні або зберіганні картриджів! Бережіть фотобарабан від світла - це може завдати йому серйозної шкоди. Потрібно берегти фотобарабан від випадкових подряпин і не торкатися його поверхні пальцями.
Пропонуємо вам фотоциліндри для лазерних принтерів HP, Canon, Samsung, Xerox та інших.