ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ЛАЗЕРНИХ ПРИНТЕРІВ

Лазерний друк – це особлива технологія друку, яка здійснюється за допомогою спеціального лазерного друкувального обладнання із використанням порошкового тонера. Її результатом є чіткі, яскраві відбитки, стійкі до впливу вологи і сонячних променів. Лазерний друк - це спосіб отримати велику кількість продукції при незначній витраті ресурсів і за відносно короткий проміжок часу. 

Переваги технології забезпечили її популярність, особливо в тих офісах і на підприємствах, де є необхідність виконувати друк у великих масштабах. Саме для таких установ, а також для тих, хто використовує лазерні принтери в домашніх умовах, ми надаємо зручну можливість - придбати всі необхідні витратні матеріали та комплектуючі в нашій компанії, а саме: картриджі для лазерних принтерів, тонери для принтерів, папір і плівка для лазерного друку, чіпи для лазерних картриджів, запчастини для лазерних картриджів і принтерів. Вся продукція надана перевіреними виробниками, супроводжується сертифікатами якості, на 100% сумісна з обладнанням, для якого призначається, а тому не призведе до передчасних поломок і зносу техніки.

У нас можна купити все для лазерного друку вроздріб і оптовими партіями, забезпечивши своє домашнє друкувальне обладнання, офіс або поліграфічне підприємство достатнім резервом матеріалів, щоб уникнути простою техніки.