ФОТОЦИЛІНДРИ

Без цієї важливої ​​деталі неможливо сформувати зображення на папері в ході лазерного друку або ксерокопіювання. У більшості принтерів і копіювальних апаратів фотобарабан об'єднаний з картриджем, в якому розміщується бункер для тонера. Фотобарабан - це порожній циліндр, зроблений з металу і покритий декількома шарами спеціальних речовин.

Електричне поле заряджає поверхню фотобарабана, при цьому частки тонера відштовхуються. Відбувається засвічення фотобарабана, при цьому засвічені ділянки (наприклад, літери шрифту) притягують частинки порошку. У копіювальному апараті джерелом світла служать лампи або світлодіоди, а при лазерному друці - промінь лазера. На поверхні формується зображення, яке потім передається на папір, а барабан одночасно розряджається і готовий до виробництва наступної копії.

Якщо фотобарабан вбудований в картридж, він буде служити, поки ваш картридж не віддрукує певну кількість копій, від 2 до 10 тисяч. Як правило, це можна визначити за кількістю заправок картриджа - зазвичай 3-4 заправки. Внаслідок природного зносу поверхня барабана приходить в непридатність, залишаючи на папері смуги. Проблему можна вирішити, замінивши фотобарабан. В результаті у вас буде відновлений картридж, який впевнено пропрацює ще протягом декількох заправок.

Будьте обережні при заміні або зберіганні картриджів! Бережіть фотобарабан від світла - це може завдати йому серйозної шкоди. Потрібно берегти фотобарабан від випадкових подряпин і не торкатися його поверхні пальцями.
У нас є фотоциліндри для самих різних копіювальних апаратів відомих фірм за доступною ціною.