СТУМЕНЕВІ ПРИНТЕРИ ТА БФП

Струменеві принтери найчастіше використовуються для кольорового домашнього друку. З роками вони стали більш якісними і значно подешевшали. Струменеві принтери легко підключати (більшість моделей сьогодні оснащується USB-інтерфейсами), вони не вимагають повсякденного догляду, споживають мало енергії, невибагливі до товщини паперу, і управління ними гранично просте.
До відомих недоліків популярних струменевих принтерів можна віднести високу вартість витратних матеріалів (картриджів і спеціального паперу) і меншу, ніж у лазерних моделей, швидкість друку. Однак у всьому іншому вони справляються з вирішенням завдань домашнього друку «на відмінно».

Струйники краще пристосовані для друку на різноманітних носіях: картоні, плівках, конвертах і навіть на компакт-дисках. Лазерні принтери не друкують на наклейках і плівках, і у більшості з них є обмеження на щільність паперу.

Тому використання кольорового лазерного принтера виправдано тільки в тому випадку, якщо ви плануєте багато друкувати на звичайному офісному папері формату А4 і для вас важлива стійкість відбитків до впливу світла і вологи.

Шрифти на документах, роздрукованих за допомогою таких принтерів, виглядають більш чіткими і акуратними.

Більшість моделей БФП дозволяє друкувати фотографії безпосередньо з фотокамери, карт пам'яті і навіть USB-драйвів без участі комп'ютера. Все це допомагає заощадити час і місце, а також помітно спрощує роботу.

Як і в принтерах, у БФП використовуються дві основні технології друку - лазерна і струменева. Основні прийоми друку зображення на цих пристроях - ті ж, що й у принтерів.