ЛАЗЕРНІ ПРИНТЕРИ ТА БФП

Лазерні принтери та БФП – це ідеальне рішення для невеликих офісів і адміністративних будівель, де потрібно час від часу швидко роздруковувати документи обсягом від 10 до 50 аркушів. Компактні і стильні пристрої відрізняються високою швидкістю друку відмінної якості з можливістю завдання розширення друку від 1200 dpi і вище. При цьому вартість одного надрукованого примірника невисока. Єдиним недоліком такої техніки є високі ціни на картриджі, особливо для кольорового друку.

Лазерні принтери та БФП набирають все більшої популярності серед офісних працівників і приватних користувачів, задовольняючи потреби і тих, і інших в високоякісному друці великого обсягу документів. Монохромні і кольорові лазерні принтери відмінно підходять для роботи вдома і в офісі, відрізняючись при цьому невисокою вартістю і надаючи користувачам ряд безсумнівних переваг.

Лазерні принтери і БФП варто вибирати, якщо планується переважно чорно-білий друк документів: ці пристрої можуть друкувати в кольорі, але вони не призначені для фотодруку. У порівнянні зі струминними принтерами, лазерні моделі відрізняються високою швидкістю друку і більшим ресурсом картриджів. Поміняти або заправити картридж в таких принтерах набагато простіше і швидше, ніж в струменевих.